Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SALONGSBORD, stockholmsarbete i Karl Johan, fanérat i mahogny, nyckelbussningar i ben, höjd ca 77, 85x90 cm
PROVENIENS: Heby Slott
Sprickor, fanérlagningar, smärre ytskador
552118
2018-06-13
Gör en kostnadsfri värdering här