Salongsbord Heby Slott

Salongsbord Heby Slott
Salongsbord Heby Slott
Salongsbord Heby Slott
Salongsbord Heby Slott
Salongsbord Heby Slott
Salongsbord Heby Slott
Salongsbord Heby Slott
Salongsbord Heby Slott
Salongsbord Heby Slott
Salongsbord Heby Slott
Salongsbord Heby Slott
Salongsbord Heby Slott

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SALONGSBORD, stockholmsarbete i Karl Johan, fanérat i mahogny, nyckelbussningar i ben, höjd ca 77, 85x90 cm
PROVENIENS: Heby Slott

Sprickor, fanérlagningar, smärre ytskador

552118

2018-06-13