Klubbat för:
6 800 SEK
5 000 SEK
MARJA RUTA (född 1942): ´´Kvinnor i arbete", signerad Marja Ruta och daterad 1988 samt a tergo, olja på duk, ca 148 x 204 cm
Mindre hål i duket, krackelering, färgbortfall
552120
2018-06-13