Marja Ruta oljemålning

Marja Ruta oljemålning
Marja Ruta oljemålning
Marja Ruta oljemålning
Marja Ruta oljemålning
Marja Ruta oljemålning
Marja Ruta oljemålning

Klubbat för:

6 800 SEK

5 000 SEK

MARJA RUTA (född 1942): ´´Kvinnor i arbete", signerad Marja Ruta och daterad 1988 samt a tergo, olja på duk, ca 148 x 204 cm

Mindre hål i duket, krackelering, färgbortfall

552120

2018-06-13