Music Maestro Please 3+1 grafiska blad

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MUSIC MAESTRO PLEASE EDITIONS SONET, 3+1 st grafiska blad ur porföljen, signerade och daterade -76, 2/75, omfattar Johannes Vennekamp (ramad) "Monument mit Ama + Aureole" bildstorlek ca 28,5 x 37 cm, Corneille "Hommage à Eric Satie", James Coignard, Enrico Baj, originalportfölj

552124

2018-06-13