Servis Pekka Turtiainen

Servis Pekka Turtiainen
Servis Pekka Turtiainen
Servis Pekka Turtiainen
Servis Pekka Turtiainen
Servis Pekka Turtiainen
Servis Pekka Turtiainen
Servis Pekka Turtiainen
Servis Pekka Turtiainen
Servis Pekka Turtiainen
Servis Pekka Turtiainen
Servis Pekka Turtiainen
Servis Pekka Turtiainen
Servis Pekka Turtiainen
Servis Pekka Turtiainen
Servis Pekka Turtiainen
Servis Pekka Turtiainen
Servis Pekka Turtiainen
Servis Pekka Turtiainen
Servis Pekka Turtiainen
Servis Pekka Turtiainen

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PEKKA TURTIAINEN, servis, 8 delar, silver, bestående av: kanna med lock, kanna, 6 snapsglas, invändigt förgyllda utom kannan med lock, strukturerad yta, Finland 1979, svenska importstämplar, stämplad namnteckning, höjd 5,8-17 cm, total vikt ca 950 g

552126

2018-06-20