Pall

Pall
Pall
Pall
Pall
Pall
Pall
Pall
Pall

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PALLAR, 6st, svensk tillverkning, 1950/60-tal, sits i bok med fanér i mahogny, grålackerade ben, höjd ca 45, diameter 31 cm

Smärre repor i lackeringen

552150

2018-06-13