Urnor i alabaster
2018-06-16
552157
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
DEKORATIONSURNOR, 1 par, 1900-tal, abaster, fyradelade, höjd ca 63 cm
Skador