Ester Kjerner oljemålning

Ester Kjerner oljemålning
Ester Kjerner oljemålning
Ester Kjerner oljemålning
Ester Kjerner oljemålning
Ester Kjerner oljemålning
Ester Kjerner oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

ESTER KJERNER (1873-1952): Parkmotiv, signerad E Kjerner, olja på duk, ca 21,5x28 cm

Zustandsbeschreibung

Uppfodrad/utskuren duk

552161

2018-06-16