Klubbat för:
450 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
ESTER KJERNER (1873-1952): Parkmotiv, signerad E Kjerner, olja på duk, ca 21,5x28 cm
Zustandsbeschreibung
Uppfodrad/utskuren duk
552161
2018-06-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner