Piedestaler

Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIEDESTALER, 2 st, rokokostil, 1900-talets början, med stenskivor, bronserad och förgylld dekor, ca 59 resp 108 cm

Ytskador

552163

2018-06-16