Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PIEDESTALER, 2 st, rokokostil, 1900-talets början, med stenskivor, bronserad och förgylld dekor, ca 59 resp 108 cm
Ytskador
552163
2018-06-16
Gör en kostnadsfri värdering här