Sven Jonson Pastell

Sven Jonson Pastell
Sven Jonson Pastell
Sven Jonson Pastell
Sven Jonson Pastell

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SVEN JONSON (1902-1981): "Klippformationer", signerad SVEN JONSON samt otydligt daterad, pastell, ca 24x30 cm

552205

2018-06-13