Peter Dahl färglitografi

Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PETER DAHL (född 1934), Röd tapet I, signerad och daterad Peter Dahl -78,27/460, färglitografi, 36x27 cm

Ej examinerad ur ramen

552215

2018-06-13