Bergèrer
2018-06-14
552218
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERGÈRER, 1 par, Louis XV stil, 1900-talets första hälft, rikt skuren dekor, valnöt, sitthöjd ca 38, bredd 80 cm
Bruksslitage, sprickor