Bergèrer
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
BERGÈRER, 1 par, Louis XV stil, 1900-talets första hälft, rikt skuren dekor, valnöt, sitthöjd ca 38, bredd 80 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, sprickor
552218
Päivämäärä:
2018-06-14