Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORÉNS, bordsarmatur, mässing, plåt, och läder, Borås, 1900-talets mitt, höjd ca 44 cm
Något sned, slitage, lädrets lindning släppt
552221
2018-06-14
Gör en kostnadsfri värdering här