Boréns bordsarmatur mässing

Boréns bordsarmatur mässing
Boréns bordsarmatur mässing
Boréns bordsarmatur mässing
Boréns bordsarmatur mässing
Boréns bordsarmatur mässing
Boréns bordsarmatur mässing
Boréns bordsarmatur mässing
Boréns bordsarmatur mässing

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORÉNS, bordsarmatur, mässing, plåt, och läder, Borås, 1900-talets mitt, höjd ca 44 cm

Något sned, slitage, lädrets lindning släppt

552221

2018-06-14