Byrå i rokokostil

Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, med marmorskiva, rokokostil, 1900-talets mitt, fanerad med lövträ, intarsia, två lådor, bukig form, höjd ca 66, bredd ca 68, djup ca 32 cm

552223

2018-06-13