Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MASK, Nigeria, Ijo, i form utav vattenande, skuren i trä, höjd ca 41 cm
Proveniens: Från Magne Austads etnografiska samling, Norge.
Slitage och patina
552233
2018-06-15
Gör en kostnadsfri värdering här