Piedestaler

Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIEDESTALER, 1 par, 1900-talets första del, i form av kolonner, svartmålat trä, höjd ca 98 cm

Repor, färgbortfall

552243

2018-06-13