Empirespegel

Empirespegel
Empirespegel
Empirespegel
Empirespegel
Empirespegel
Empirespegel
Empirespegel
Empirespegel

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, empire, 1800-tal, Tyskland, förgyllt trä med skuren dekor, krön och nederdel med akvarellmålningar, bl.a. motiv från Frankfurt, delat glas, höjd ca 125, bredd ca 55 cm

Repor, avskavd förgyllning, fläckigt glas

552245

2018-06-13