Stolar i empirestil

Stolar i empirestil
Stolar i empirestil

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 1 par, empirestil, 1900-talets första hälft, förgyllt trä med skuren och figural dekor, randig klädsel i ulltextil, sitthöjd ca 44 cm

Den ena stolen skadad i ryggen

552247

2018-06-13