Alexius Huber

Alexius Huber
Alexius Huber

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

ALEXIUS HUBER (född 1939): Geometrisk komposition, signerad Alexius Huber, numrerad 10/176, vitmetall, ca 20 x 20 cm

552251

2018-06-13