Erik Olson Färglitografi Halmstadgruppen
2018-06-16
552287
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ERIK OLSON (1901-1986): Surrealistiskt motiv, signerad samt daterad Erik Olson 1973, EA-upplaga, ca 46x34 cm