Erik Olson Färglitografi Halmstadgruppen

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK OLSON (1901-1986): Surrealistiskt motiv, signerad samt daterad Erik Olson 1973, EA-upplaga, ca 46x34 cm

552287

2018-06-16