Geiranger oljemålning
2018-06-13
552320
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Norge 18/1900-tal): Geiranger, signerad H Stavendal, olja på duk, ca 96x122 cm