Monica Lorentzon oljemålning
2018-06-14
552331
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MONICA LORENTZON (född 1940), figurscen med kvinna, signerad M Lorentzon, olja på papper fäst på pannå, 60x43 cm