Karin Sundbye vävnad

Karin Sundbye vävnad
Karin Sundbye vävnad
Karin Sundbye vävnad
Karin Sundbye vävnad
Karin Sundbye vävnad
Karin Sundbye vävnad
Karin Sundbye vävnad
Karin Sundbye vävnad

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARIN SUNDBYE (född 1928, Norge), ´´Slekten´´, vävnad, monogramsignerad ´KS´, 51x51 cm

Bruksslitage

552332

2018-06-14