Oriano Favaretto Murano
Closed
2018-06-15
552334
| Sold for | 400 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
ORIANO FAVARETTO (född 1956), "Ciak si gira", takarmatur, glas samt metall, för Murano, Italien, 1980-tal, samtliga kupor signerade, höjd ca 80 cm