Klubbat för:
7 800 SEK
1 500 SEK
PIEDESTAL, 1800-talets slut, Rörstrand, majolika, reliefdekor i guld, total höjd 94 cm, plattans diameter 30 cm
Smärre glasyrkrackeleringar och fläck
552339
2018-06-13