Rörstrand

Rörstrand
Rörstrand
Rörstrand
Rörstrand
Rörstrand
Rörstrand
Rörstrand
Rörstrand
Rörstrand
Rörstrand

Klubbat för:

7 800 SEK

1 500 SEK

PIEDESTAL, 1800-talets slut, Rörstrand, majolika, reliefdekor i guld, total höjd 94 cm, plattans diameter 30 cm

Smärre glasyrkrackeleringar och fläck

552339

2018-06-13