Nils G Stenqvist färglitografi
2018-06-14
552372
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NILS G STENQVIST (1934-2005): "Hav och himmel", komposition med segelbåt, signerad och daterad Nils G. Stenqvist 1994, numrerad 168/290, färglitografi, ca 53x40 cm