Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NILS G STENQVIST (1934-2005): "Hav och himmel", komposition med segelbåt, signerad och daterad Nils G. Stenqvist 1994, numrerad 168/290, färglitografi, ca 53x40 cm
552372
2018-06-14
Gör en kostnadsfri värdering här