Nils G Stenqvist färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS G STENQVIST (1934-2005): "Hav och himmel", komposition med segelbåt, signerad och daterad Nils G. Stenqvist 1994, numrerad 168/290, färglitografi, ca 53x40 cm

552372

2018-06-14