Bo Åke Adamsson färglitografi
2018-06-14
552382
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BO ÅKE ADAMSSON (född 1941): motiv av golfare, signerad Bo Åke Adamsson, numrerad 173/200 färglitografi, bildstorlek ca 49x64 cm
Ej examinerad ur ramen