Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

900 SEK

1 500 SEK

SOFFBORD, Swedish Grace, 1930-tal, björk samt faner i björkrot höjd ca 59 samt 88x46 cm

Bruksspår

552401

2018-06-14