Stig Lindberg vas Gustavsberg
2018-06-14
552403
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
STIG LINDBERG, vas, stengods, Gustavsberg studio, 1967, dekor av rutnät, glasyr i turkos och mörkbrunt, signerad Stig L Gustavsberg studio, höjd ca 30 cm
Smärre slitage