Klubbat för:
6 400 SEK
8 000 SEK
STIG LINDBERG, vas, stengods, Gustavsberg studio, 1967, dekor av rutnät, glasyr i turkos och mörkbrunt, signerad Stig L Gustavsberg studio, höjd ca 30 cm
Smärre slitage
552403
2018-06-14