Stig Lindberg vas Gustavsberg

Stig Lindberg vas Gustavsberg
Stig Lindberg vas Gustavsberg
Stig Lindberg vas Gustavsberg
Stig Lindberg vas Gustavsberg
Stig Lindberg vas Gustavsberg
Stig Lindberg vas Gustavsberg
Stig Lindberg vas Gustavsberg
Stig Lindberg vas Gustavsberg
Stig Lindberg vas Gustavsberg
Stig Lindberg vas Gustavsberg
Stig Lindberg vas Gustavsberg
Stig Lindberg vas Gustavsberg

Klubbat för:

6 400 SEK

8 000 SEK

STIG LINDBERG, vas, stengods, Gustavsberg studio, 1967, dekor av rutnät, glasyr i turkos och mörkbrunt, signerad Stig L Gustavsberg studio, höjd ca 30 cm

Smärre slitage

552403

2018-06-14