Öglan stolar

Öglan stolar
Öglan stolar
Öglan stolar
Öglan stolar
Öglan stolar
Öglan stolar
Öglan stolar
Öglan stolar

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GILLIS LUNDGREN, "Öglan", stolar, 10 st., IKEA 1900-talets slut, blå plast, märkta IKEA undertill, sitthöjd ca 45 cm

Smärre märken och slitage

552417

2018-06-14