Hans Valter Sundberg - Blandteknik

Klubbat för:

300 SEK

2 000 SEK

HANS VALTER SUNDBERG (1922-2004), "Ramboden", 1900-talets mitt, signerad H. V Sundberg, blandteknik på pannå, ca 42x60 cm

Enstaka repor

552418

2018-06-14