Klubbat för:
300 SEK
2 000 SEK
HANS VALTER SUNDBERG (1922-2004), "Ramboden", 1900-talets mitt, signerad H. V Sundberg, blandteknik på pannå, ca 42x60 cm
Enstaka repor
552418
2018-06-14