Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PROPELLER, 1900-talets första hälft, teak och mässing, för flygplan SK-15, stämplad, på granit sockel höjd ca (ink sockeln) 107 cm
Slitage, anlöpning, nagg, märken och fläckar
552437
2018-06-16
Gör en kostnadsfri värdering här