Propeller SK-15

Propeller SK-15
Propeller SK-15
Propeller SK-15
Propeller SK-15
Propeller SK-15
Propeller SK-15

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PROPELLER, 1900-talets första hälft, teak och mässing, för flygplan SK-15, stämplad, på granit sockel höjd ca (ink sockeln) 107 cm

Slitage, anlöpning, nagg, märken och fläckar

552437

2018-06-16