Taklampa ´´LP Centrum´´
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
KNUT NØRREGAARD & POUL HENNINGSEN, "LP Centrum" taklampa, 2000-tal, Louis Poulsen, aluminium, delvis vitlackerad, etikettmärkt, höjd ca 110 cm, diameter ca 70 cm
Bruksslitage, ytsmuts, ej funktionstestad
552439
2018-06-16