Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TOILETTESPEGEL, 1800-talets första hälft, England, fanerad med mahogny, delvis förgylld, beslag i mässing, höjd ca 61 cm, nyckel finns
Spår av ljusarmar
552471
2018-06-14
Gör en kostnadsfri värdering här