Bordsspegel 1800-tal

Bordsspegel 1800-tal
Bordsspegel 1800-tal
Bordsspegel 1800-tal
Bordsspegel 1800-tal
Bordsspegel 1800-tal
Bordsspegel 1800-tal
Bordsspegel 1800-tal
Bordsspegel 1800-tal
Bordsspegel 1800-tal
Bordsspegel 1800-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TOILETTESPEGEL, 1800-talets första hälft, England, fanerad med mahogny, delvis förgylld, beslag i mässing, höjd ca 61 cm, nyckel finns

Spår av ljusarmar

552471

2018-06-14