Skedar i silver

Skedar i silver
Skedar i silver
Skedar i silver
Skedar i silver
Skedar i silver
Skedar i silver
Skedar i silver
Skedar i silver
Skedar i silver
Skedar i silver

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATSKEDAR, 13 st, RAGUSKED, silver, 1800-tal, modell Engelsk snäck, ragusked Gustaf Folcker, längd 21,5-29 cm, total vikt ca 1070 g

Ägarstämplar

552491

2018-06-14