Harley Davidson silver figurin
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HARLEY DAVIDSON, ´´Lowrider´´ modell från 1970/1980-tal, figurin i silver med gummidäck, tillverkad 2000-tal, Vincenza, Italien, längd ca 18.5 cm, totalvikt ca 396 g
Smärre slitage, ställvis anlöpning
552504
2018-06-16