Harley Davidson silver figurin

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HARLEY DAVIDSON, ´´Lowrider´´ modell från 1970/1980-tal, figurin i silver med gummidäck, tillverkad 2000-tal, Vincenza, Italien, längd ca 18.5 cm, totalvikt ca 396 g

Smärre slitage, ställvis anlöpning

552504

2018-06-16