Josef Jungwirth oljemålning

Josef Jungwirth oljemålning
Josef Jungwirth oljemålning
Josef Jungwirth oljemålning
Josef Jungwirth oljemålning
Josef Jungwirth oljemålning
Josef Jungwirth oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOSEF JUNGWIRTH (1869-1950): Blomsterstilleben, signerad, olja på duk, ca 75x95 cm

Retusch/fläck i övre del

552528

2018-06-14