Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JOSEF JUNGWIRTH (1869-1950): Blomsterstilleben, signerad, olja på duk, ca 75x95 cm
Retusch/fläck i övre del
552528
2018-06-14
Gör en kostnadsfri värdering här