Zenith Herrarmbandsur 1970-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ZENITH, armbandsur, 18 k guld, 1970-tal, manuell, plexiglas, boettnr. 30.0320.360, fixoflex länk (ej original), diameter 33 mm

Går ej vid inskrivningstilllfället, SAV garanterar ej funktionen, gravyr, repor på plexiglaset

552539

2018-06-16