Zenith Herrarmbandsur 1970-tal
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ZENITH, armbandsur, 18 k guld, 1970-tal, manuell, plexiglas, boettnr. 30.0320.360, fixoflex länk (ej original), diameter 33 mm
Går ej vid inskrivningstilllfället, SAV garanterar ej funktionen, gravyr, repor på plexiglaset
552539
2018-06-16