Spegel förgylld nyrokokostil

Spegel förgylld nyrokokostil
Spegel förgylld nyrokokostil
Spegel förgylld nyrokokostil
Spegel förgylld nyrokokostil

Klubbat för:

500 SEK

1 500 SEK

SPEGEL, förgylld och bronserad, 1900-talets mitt, nyrokokostil, dekor i pastellage, ca 80x59 cm

552540

2018-06-15