Mynt 100 Corona Franz Joseph
Klubbat för:
9 000 SEK
Arviointi
8 000 SEK
Kuvaus
MYNT, 21 k guld, 100 Corona, Franz Joseph, Österrike/Ungern, 1915, graverad av Stefan Schwartz, diameter 37 mm, vikt ca 33,8 g
Kuntoraportti
Smärre slitage, mindre repor
552545
Päivämäärä:
2018-06-16