Mats Åkerman oljemålning

Mats Åkerman oljemålning
Mats Åkerman oljemålning
Mats Åkerman oljemålning
Mats Åkerman oljemålning
Mats Åkerman oljemålning
Mats Åkerman oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATS ÅKERMAN (född 1956): "Rio, skyltfönster", monogramsignerad samt signerad och daterad a tergo Mats Åkerman 2011, olja på pannå, ca 28 cm

552570

2018-06-15