Mats Åkerman oljemålning

Mats Åkerman oljemålning
Mats Åkerman oljemålning
Mats Åkerman oljemålning
Mats Åkerman oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATS ÅKERMAN (född 1956): "Ikonen", monogramsignerad och daterad MÅ 1996 samt signerad och daterad a tergo Mats Åkerman, olja på pannå, ca 17x10 cm

552571

2018-06-15