Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Ischia, Neapelbukten, signerad Coretti, gouache på papper, ca 27x41 cm
Fläckar, bristningar
552588
2018-06-15
Gör en kostnadsfri värdering här