Ischia

Ischia
Ischia
Ischia
Ischia

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Ischia, Neapelbukten, signerad Coretti, gouache på papper, ca 27x41 cm

Fläckar, bristningar

552588

2018-06-15