Ilon Wikland akvarell

Ilon Wikland akvarell
Ilon Wikland akvarell
Ilon Wikland akvarell
Ilon Wikland akvarell

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 500 SEK

ILON WIKLAND (född 1930): Pojke med trehjuling, sannolikt "Anders nästan 4 år" (Bokserie av Kerstin Thorvall), tusch och akvarell, signerad Ilon, bladmått ca 9x9 cm

552596

2018-06-14